Vinyl click (plovoucí)

Vinyl click - Rigid

Tento materiál nabízí úžasné řešení vysoce kvalitního vinylu, který na rozdíl od jiných zámkových systémů nemá jako základ celovinylové jádro nebo HDF desku, ale vysoce kvalitní RCC jádro. Jedná se o nejmodernější technologii výroby vinylových dílců, tedy technologie RIGID RCC (rigid composite core). Tento výrobní postup zajišťuje nejkvalitnější možnou odolnost a stabilitu, jedná se o výkonější typ materiálu než obecně známý SPC (stone plastic composite), který už lze v dnešní době najít na každém rohu. 

Technologie RIGID poskytuje mimořádnou odolnost a proto je vhodná zejména pro oblast s intenzivním provozem. Povrch je dokonale ošetřený synchronizovaným glavírem a vytváří autentický vzhled a přírodní struktur dřeva či kamene. Díky odolnému jádru je materiál rozměrově stálý a je tedy vhodný i do prostor, kde jsou různé teplotní výkyvy (10-60°C, například terasy, zimní zahrady nebo prostory kde jsou velká francouzská okna a sluneční svit, časté tměny teplot). 

Rigidní materiál je vodotěsný a díky integrované akustické podložce skvěle pohlcuje hluk (až 19dB). Tento materiál je odolný slunečnímu záření, opotřebení, protlakům, skvrnám, okolnímu prostředí i všem nástrahám aktivního rodinného života a hlavně stále vypadá úžasně. Samozřejmostí je povrchová úprava bez nutnosti další náročné údržby a 100% zdravotní nezávadnost bez ftalátů = ekologická podlaha, jejíž základní složky jsou obnovitelné suroviny.