Metrážové koberce

Arc Edition by Balta

Kobercové čtverce, dílce a lamely jsou sice náš hlavní směr, co se týče textilních materiálů pro objekty a residence, nicméně ani kobercové role, neboli metrážové koberce nesmí chybět v našem sortimentu. Díky úzké spolupráci s výrobcem BALTA, který má pod sebou i výrobu čtverců Modulyss nabízíme metrážové koberce z kolekce Arc Edition

Arc Edition je jak výroba vybraných materiálů na sklad, tak specializovaná výroba individuálních designů pro Vaše projekty jako jsou kina, hotely, casína... Skladové materiály jsou dostupné ihned v provedení Service Collection, kde je k dispozici nespočet designů a vzorů v šířích 4/5m. Skladem jsou nově i vybrané dekory na luxusním, akustickém podkladu.. 

Pro Vaše projekty jsme Vám plně k dispozici, rádi Vám poradíme a kompletně Vás provedeme cestou k vytouženému výsledky. Nabízíme více variant vláken, gramáží, rozměrů, parametrů - následný chromojetový tisk pak vytvoří dokonalý vzor a design dle Vašeho požadavku. Od klasických designů pro kina a hotely po náročné vícevzorové varianty pro casína a další luxusní prostory. 

Pro více informací zasílejte své poptávky na info@kmd.cz nebo volejte 724 503 465