Kobercové čtverce

Kobercové dílce, lamely

Rozšíření výroby oblíbených kobercových čtverců o další zajímavé formáty jakou jsou lamely, obdélníky to vše pod moderním názvem kobercové dílce. Oblíbený formát čtverců dneska již nestačí a tak renomovaní výrobci rozšířili výrobní proces o další formáty, které kobercové dílce posouvají o další rozměr dále. Díky novým formátům je možné vytvářet velmi atraktivní designy, kombinace čtverců, lamel či obdélníků vykouzlí dokonalý interiér. 

Společně s výrobcem Modulyss nabízíme speciální výrobu dílců, je možné si vybrat z kompletní kolekce čtverců 2021 (link k výběru je ZDE), mimo řady (Fashion, Fluid, Grind, Motion, PureAir100, Velvet a Opposite). Výroba je omezena min. objednávkou 100m2 od dekoru z kolekce.

Novinka pro rok 2021 je pak rozšíření nabídky o vysoce kvalitní materiály od německého výrobce HTW-Design Carpet. Jedná se o výrobu speciálních, individuálních designů na různé formáty jako jsou lamely, hexagony nebo třeba vlny, křídla či diamanty. 

Pro více informací zasílejte své poptávky na info@kmd.cz nebo volejte 724 503 465, rádi Vám s výběrem pro Váš projekt pomůžeme.