Čistící systémy Emco

Německá kvalita - systém 3 zón

V rámci nabídky kvalitních podahovin pro objekty najdete v našem sortimentu i vysoce kvalitní řešení čistících systémů pro vstupy do těchto objektů. Tento prvek podlahovin není radno podceňovat, chytré a kvalitní řešení může šetřit náklady na údržbu a zajistí čistý a precizní vzhled interiérů. 

Nejdůležitější z celého systému čistících zón jsou právě vstupní rohože, které zachycují největší procento hrubých nečistot. Tyto rohože se instalují do hlavních vstupů a dají se jak zapustit do připraveného stavebního otvoru, tak instalovat nad hladinu podlahy včetně orámování náběhovými lištami. Tento systém rohoží nabízí 3 materiálové řešení (koberec, guma, kartáče) s možností vzájemné kombinace dle specifikace umístění v prostoru vstupů. 

Další součást celého systému čistících zón jsou dočišťovací kobercové rohože, které slouží jako třetí a poslední fáze čištění. Tyto rohože se dodávají ve formě kusových koberců a to buď ve standardním nebo individuálním rozměru a jsou olemované gumovým náběhem. Tento materiál se používá jako třetí zóna pro dočištění jemného prachu a zbytkové vlhkosti, jedná se o výhradně interiérové řešení. Kromě standardních dekorů je možné vyrobit individuální design, logo a zóna může také sloužit jako reklamní a propagační materiál. 

Video prezentace systému EMCO

V případě zájmu zasílejte své poptávky na info@kmd.cz nebo volejte 724 503 465