O společnosti

Naše firma KMD PLUS s.r.o. je specialistou na nadstandardní podlahové krytiny a působí na českém trhu již od roku 1997. Jsme přímý a na vybrané komodity dokonce exkluzivní dovozce do ČR. Ve specializované provozovně a showroomu v pražských Nuslích nabízíme široký výběr nadstandardních podlahovin od předních evropských výrobců. Zakládáme si hlavně na 100% kvalitě a k tomu nabízíme profesionální servis. 

Naše specializace je velmi úzká, nenabízíme to, co najdete na každém rohu, ale spíše se snažíme přinášet ty nejkvalitnější podlahové krytiny za ty nejvýhodnější ceny na českém trhu. Naše hlavní komodita jsou kobercové čtverce od belgického výrobce Modulyss. Materiály Modulyss dodáváme včetně kompletní realizace na celém území ČR, v posledních letech jsme díky bezvadné spolupráci s investory expandovali i do projektů mimo ČR, nicméně naše hlavní činnost jsou realizace po celém území ČR. 

Kromě kobercových čtverců nabízíme i další moderní materiály pro kancelářské objekty a rezidenční bydlení. Jedná se hlavně o hladké podlahy bez lepení (tj. loose lay vinyly), které si díky naší "osvětě" dokázaly upevnit svoje místo na trhu. Svoje místo v našem sortimentu našly i vysoce kvalitní dřevěné podlahy, od roku 2012 nabízíme pouze švédské výrobky Kahrs, které jsou známy hlavně pro svoji vysokou kvalitu a spolehlivost. V neposlední řadě to jsou i vinylové dílce click, tedy vinylové plovoucí podlahy, které v posledních letech zažívají opravdový boom. Při výběru podlahy je pro nás důležité, abychom dováželi materiály, které mají svůj původ v rámci EU a jsou 100% zdravotně nezávadné.  

Součástí nabídky jsou další typy kvalitních materiálů jako ekologické fixace, kvalitní čistící systémy EMCO, německý ergonomický nábytek SEDUS

Kromě nabídky podlahovin zajišťujeme profesionální montážní práce včetně řešení všech detailů (pro bytové projekty realizujeme i originální vinylové a dřevěné schodové profily).