Tarkett iD Square a iD Loose Lay upgrade 2019/2020

Pro rok 2020 si výrobce Tarkett připravil upgrade kolekcí vinylů bez lepení, tedy nově můžete materiály Tarkett iD Square a iD Loose Lay najít v novém kabátě. Kolekce nejsou převzorované úplně, oblíbené dekory, které se posledních 5 let prodávaly více zůstaly, některé dekory byly ukončeny, ale o to více dekorů nově najdete. 

Tarkett iD Square nově výběr z 50 dekorů 

Kolekce iD Square se soustředila na designy kamene, betonu, dlažby, které nově rozšiřuje o designy terrazza, mramoru, saténu, tkaného vinylu a cementu. Kromě těchto hladkých designů se nově setkáme také se 2 dekory imitace koberce, což v provedení hladké podlahy vypadá velmi zajímavě. Určitě můžeme doporučit i design Chambray, který povyšuje hladké podlahy na další level. Oblíbený design bez vzoru Patine rozšiřuje klasické šedé dekory o pestré barvy, které prozáří každý interiér. 

Tarkett iD Loose Lay nově 22 dekorů dřeva a další

Tarkett iD Loose Lay se dříve soustředila jen na dřevodekory ve formátu lamel, nově se kolekce rozšiřuje o dalších 14 dekorů v podobě designů betonu, bavlny, terrazza a mramoru. Všechny nabízené dekory jsou laděny do šedo-hnědo-béžových barev, které se hodí pro všechny moderní interiéry. 

Link na vinyly bez lepení