Pozvánka na showroom KMD

K dokonalému výběru podlahy je nutný klid, rozhled a profesionální servis, to vše Vám nabízíme na našem showroomu v pražských Nuslích, který najdete na adrese U Křížku 1402/6. Najdete u nás všechny druhy podlahovin včetně novinek pro rok 2021. Dejte si s námi kávu a najdeme pro Vás řešení přímo na míru, parkování na místě ve dvoře!

Kobercové čtverce MODULYSS

Kompletní kolekce kobercových čtverců/dílců od předního výrobce Modulyss včetně novinek pro rok 2021. Ke každé kolekci najdete na showroomu jak katalogy, tak velké čtverce k náhledu a případnému zapůjčení.

Vinylové podlahy TARKETT

V rámci nabídky hladkých podlahovin spolupracujeme s výrobcem Tarkett. V nabídce máme jak velmi oblíbené materiály pro bytové využití (vinyl click), tak profesionální řešení pro objekty (školy, školky, nemocnice, sklady, výroba) a kanceláře. Nabídka výrobků Tarkett je široká, na showroomu najdete kompletní sadu vzorníků včetně kompletní kolekce velkých dílců ze série volně ložených materiálů iD Square a iD loose lay.

Co se týče vinylů click, máme kompletně vyvzorované kolekce Starfloor click 55 a Starfloor click Ultimate. 

Dřevěné podlahy Kahrs

Když dřevo, tak kvalita. Proto na našem showroomu najdete jen materiály od švédského výrobce Kahrs. Nabídka dekorů je široká, celkem se jedná o více jak 200 vzorů. Na showroomu najdete nejprodávanější dekory včetně skvělých akčních materiálů, které pokračují i v roce 2021. 

Showroom vs Covid-19

Bohužel díky vládním nařízení je showroom pro maloobchodní prodej uzavřený. Nicméně v rámci realizovaných akcí a zaměření je možné dodat vzorky podlah na místo ke klientovi. Velkoobchodní prodej a servis samozřejmě pokračuje dále, rádi Vás na našem showroomu uvítáme.