Modulyss novinky 2020

Naše společnost s belgickým Modulyssem spolupracuje již od roku 1997 a tak díky této dlouholeté spolupráci nabízíme ověřenou kvalitu za dostupné ceny. I pro rok 2020 jsme si pro Vás společně s výrobcem připravili řadu novinek, které se budou líbit a hlavně splní účel. 

Kobercové čtverce se v posledních letech staly nedílnou součástí všech nových komerčních prostor a tak není divu, že výrobce Modulyss opět rozšiřuje svoji nabídku kvalitních materiálů o další velmi atraktivní designy. 

Rozšíření oblíbené kolekce 01 First o kolekci 24 First Forward

Je to již více jak 5 let, kdy se na trhu objevil materiál First. Během těchto 5 let se tato kolekce čtverců stala velmi populární a tak není divu, že výrobce přichází s dalším upgradem a to kolekcí 24 First Forward, kde najdeme dalších 27 dekorů jednobarevné smyčky. Dekory jsou odladěny přesně dle aktuální poptávky a kopírují moderní trendy objektů.

Kolekce 22 Fluid nabízí skvostné řešení interiéru

Sázka na barevnost a pestrost opět vyšla. Po tom, co výrobce Modulyss na trh uvedl čtverce Fashion, které nahrazovali tolik oblíbený Color se hledala cesta jak tyto jednobarevné koberce obohatit nějakým nápadem. Kolekce Velvet, která následovala upgradovala "obyčejný" jednobarevný koberec na další level, sametový design působí luxusně a neotřele. Nově pro rok 2020 přibyl ještě 3 do party a to kolekce Fluid, která opět provedla upgrade, tentokrát se setkáváme s kobercem, který odráží přírodu a nádherné barevné tóny, které z každého obyčejného kancelářského prostoru udělají prostor, kde se každý bude cítit jako v ráji. Fluid nabízí 7 dekorů, které byly pečlivě vybrány, aby reprezentovali přírodní elementy a navodili neobyčejný pocit pohody a svobody. 

*Fluid dekor 224