S belgickým výrobcem kobercových čtverců, dílců a lamel spolupracujeme od samého začátku, tedy od roku 1997. Tehdy ještě pod značkou DOMO byl výrobce známý díky vysoké kvalitě za výhodné ceny.

Dneska po více jak dvou dekádách patří Modulyss ke světové elitě, co se týče výroby koberců ve formě dílců a to hlavně díky své specializaci a preciznosti ve výrobě. Na českém trhu jsou produkty Modulyss známé jako kvalita za rozumnou cenu, jednotlivé kolekce koberců můžete najít v řadě projektů od malých poboček bank, pojišťoven po velké kancelářské budovy, kde tvoří součást standardního vybavení. 

Oblíbené kolekce First pro rok 2021+

Základní kolekce čtverců, dílců a lamel nesou označení First, vlajková loď je pak nově od léta 2020 kolekce 24 First Forward, která nahrazuje/rozšiřuje oblíbený standard 01 First. Kolekce v novém kabátě nabízí výběr z 27 dekorů, klasického, jednobarevného koberce pro standardní použití. Tento materiál držíme ve vybraných dekorech skladem a i výrobce zajišťuje plynulou výrobu, tak, aby vždy dokázal pokrýt potřebu trhu a na materiál se dlouho nečekalo ani v nejvytíženějších měsících z hlediska kapacity výroby. 

Nově také přichází obměna kolekcí v podobě čím dále více oblíbených designů, kolekce 25 First Straightline, 26 First Streamline, 27 First Decode a 28 First Define. Všechny tyto nové kolekce modernizují dříve oblíbené kolekce Lines, Stripes, Waves, Blocks a Radiant. Důraz je kladen hlavně na pečlivý výběr dekorů, které odráží moderní trendy a hlavně poptávku trhu. Výběr je tedy dneska velký a uspokojí každého, od klasického vzhledu až po neotřelé a moderní designy, které do prostor přináší svěžest a dobrý pocit. 

Na našem showroomu najdete kromě standardních vzorníků i velké čtverce, dílce a lamely, rádi Vám vše odprezentujeme a na místě s Vámi doladíme detaily Vašeho výběru. V případě zájmu nás neváhejte kdykoli kontaktovat, zasílejte své dotazy na e-mail nebo volejte 724 503 465.