Vinylové dílce lepené

Lepené vinylové dílce dnes zná snad každý, pár let zpět tento materiál zažil nevídaný boom a dneska se na českém trhu můžeme setkat se širokou škálou nabízených kolekcí. Není však vinyl jako vinyl, právě proto jsme se rozhodli nenabízet kolekce, které jsou na každém rohu a jediné čím klienta osloví, je nízká cena. Naše cesta vede přes kvalitu a v našem sortimentu tak najdete pouze vybrané a nadstandardní materiály od předních výrobců. 

Tarkett iD Inspiration 55/70 = 100% výrova v rámci EU

Lepené dílce od výrobce Tarkett patří k úplné špičce na světovém trhu. Tento materiál je vyráběný v rámci EU a samozřejmostí je 100% zdravotní nezávadnost včetně nízkých VOC emisí. Kromě kvalitní konstrukce je povrch vinylu opatřený profesionální úpravou TopClean XP PUR a není tedy potřeba materiál již dále ošetřovat. Tloušťka dílců je 2,5mm s nášlapem 0,55/0,70mm dle výběru kolekce.

Kolekce iD Inspiration pro rok 2018 - vstupte

Pro rok 2017 výrobce připravil inovaci kolekce a nově tak najdete výběr ze 110 dekorů imitace dřeva, kamene, dlažby, textílie, mramoru, betonu a dalších atraktivních designů. Všechny dekory jsou k dispozici s nášlapem 0,55/0,70mm, mají zkosené hrany a kromě standardního formátu je lze vyrobit na zakázku i v jiném rozměru. Kolekce s nášlapem 0,55mm je vhodná pro byty, domácí kanceláře a všechny komerční objekty s max. stupněm zátěže 33. Nášlap 0,70mm je pak vyloženě pro extrémně zatěžované prostory, kde je nutné splnit stupeň zátěže 43. 

*v sekci ceníky najdete kompletní nabídku lepených vinylů včetně cen pro rok 2018

*V případě zájmu zasílejte své poptávky na dvorakjr@kmd.cz nebo volejte 724 520 203