Vinyl click (plovoucí)

Vinyl click - Rigid

Tento materiál nabízí úžasné řešení vysoce kvalitního vinylu, který na rozdíl od jiných zámkových systémů nemá jako základ ani celovinylové jádro nebo HDF desku, ale vysoce kvalitní RCC. Jedná se o nejmodernější technologii výroby vinylových dílců, RIGID (rigid composite core), tedy jádro vinylu je tvořeno rigidním kompositem. 

Technologie RIGID poskytuje mimořádnou odolnost a proto je vhodná zejména pro oblast s intenzivním provozem. Povrch je dokonale ošetřený synchronizovaným glavírem a vytváří autentický vzhled a přírodní struktur dřeva či kamene. Díky odolnému jádru je materiál rozměrově stálý a je tedy vhodný i do prostor, kde jsou různé teplotní výkyvy (10-60°C, například terasy, zimní zahrady nebo prostory kde jsou velká francouzská okna a sluneční svit). 

Rigidní materiál je vodotěsný a díky integrované akustické podložce skvěle pohlcuje hluk (až 19dB). Tento materiál je odolný slunečnímu záření, opotřebení, protlakům, skvrnám, okolnímu prostředí i všem nástrahám aktivního rodinného života a hlavně stále vypadá úžasně. Samozřejmostí je i povrchová úprava Ultimate bez nutnosti další náročné údržby a 100% zdravotní nezávadnost. 

Video prezentace materiálu Tarkett Ultimate rigidní vinyl