Vinyl click (plovoucí)

Vinyl click - Rigid

Tento materiál nabízí úžasné řešení vysoce kvalitního vinylu, který na rozdíl od jiných zámkových systémů nemá jako základ celovinylové jádro nebo HDF desku, ale vysoce kvalitní SPC/RCC jádro. Jedná se o nejmodernější technologii výroby vinylových dílců, tedy technologie RIGID a to buď RCC (rigid composite core), SPC (stone plastic composite), případně ještě WPC (wood plastic composit) = jádro vinylu je tvořeno rigidním kompositem (minerál/kámen/vápenec/dřevo).

Technologie RIGID poskytuje mimořádnou odolnost a proto je vhodná zejména pro oblast s intenzivním provozem. Povrch je dokonale ošetřený synchronizovaným glavírem a vytváří autentický vzhled a přírodní struktur dřeva či kamene. Díky odolnému jádru je materiál rozměrově stálý a je tedy vhodný i do prostor, kde jsou různé teplotní výkyvy (10-60°C, například terasy, zimní zahrady nebo prostory kde jsou velká francouzská okna a sluneční svit). 

Rigidní materiál je vodotěsný a díky integrované akustické podložce skvěle pohlcuje hluk (až 18dB). Tento materiál je odolný slunečnímu záření, opotřebení, protlakům, skvrnám, okolnímu prostředí i všem nástrahám aktivního rodinného života a hlavně stále vypadá úžasně. Samozřejmostí je povrchová úprava bez nutnosti další náročné údržby a 100% zdravotní nezávadnost bez ftalátů = ekologická podlaha, jejíž základní složky jsou obnovitelné suroviny. Výroba výhradně v EU!