Interiéry SEDUS

 

  AKTULNÍ NABÍDKA: sleva 40% - 70% na vzorky ze showroomu (3.4.-30.4.)

Interiéry od renomovaného, německého výrobce SEDUS skvěle zapadají do našeho konceptu kvalitních výrobků, které mají renomé po celém světě. Výrobce SEDUS patří mezi světovou elitu již od roku 1871, v roce 1926 dal světu první otočnou židli na pístu. Společně s výrobcem se snažíme prosazovat filozofii Place 2.5, která se skvěle ujala v západní Evropě.

 

V rámci komplexní nabídky kancelářských interiérů tedy kromě kvalitních podlahovin nabízíme i vysoce kvalitní materiály sedacích židlí a kompletní vybavení kancelářského nábytku včetně relaxačních/break zón. SEDUS to je německá kvalita a vytříbený design.

Video: Výroba židlí SEDUS

 

 

Ergonomické židle

Nabízíme kompletní kolekci ergonomických židlí sedus. Ergonomické židle se vyznačují nadčasovým designem, zvýšenou odolností, dokonalým technickým zpracováním a jsou vhodné pro všechny zájemce o dokonalý výrobek s vysokou přidanou hodnotou. Ergonomické židle sedus splňují veškeré parametry zdravého sezení. Vždy lze vybírat na míru a to z mnoha variant, včetně doplňující výbavy. Nabízíme individuální přizpůsobení v rámci atraktivních druhů textilních potahů a kůže. Ideální je seznámit se s výrobkem a jeho přednostmi přímo na našem showroomu. U každého produktu nabízíme 5-ti letou záruku. Atesty v pdf naleznete přímo u vybraného produktu.

*CENY UVÁDÍME V EUR BEZ DPH (PŘED SLEVOU).

Allright
Cena: od 301,- Allright
Allright
Black Dot
Cena: od 347,- Black Dot
Black Dot
Black Dot Net
Cena: od 383,- Black Dot Net
Black Dot Net
Crossline
Cena: od 526,- Crossline
Crossline
Early bird
Cena: od 394,- Early bird
Early bird
Flip Flap
Cena: od 366,- Flip Flap
Flip Flap
Match
Cena: od 279,- Match
Match
Meet Chair
Cena: od 206,- Meet Chair
Meet Chair
Mr. 24
Cena: od 1.563,- Mr. 24
Mr. 24
1 2 3