O společnosti

Naše firma KMD PLUS s.r.o. je specialistou na nadstandardní podlahové krytiny a působí na českém trhu od roku 1997. Jsme přímý a na vybrané komodity dokonce exkluzivní dovozce do ČR. Ve specializované provozovně a showroomu v pražských Nuslích nabízíme široký výběr nadstandardních podlahovin od předních evropských výrobců za nejvýhodnější ceny na trhu.

Naše specializace je velmi úzká, nenabízíme to, co najdete na každém rohu, snažíme se spíše přinášet ty nejkvalitnější podlahové krytiny za ty nejvýhodnější ceny na českém trhu. Naše hlavní komodita jsou kobercové čtverce od belgického výrobce Modulyss, ročně realizujeme více jak 100.000m2 do malých či velkých projektů. Materiály Modulyss dodáváme včetně kompletní realizace na celém území ČR, v posledních letech jsme díky bezvadné spolupráci s investory expandovali do projektů mimo ČR (aktuálně realizujeme projekty na Slovensku, v Polsku a Maďarsku). 

Kromě kobercových čtverců nabízíme další moderní materiály pro kancelářské objekty, jedná se hlavně o hladké podlahy bez lepení (tj. loose lay vinyly). V nabídce najdete vysoce profesionální materiály od renomovaných výrobců Tarkett a Gerflor. Vinylové dílce bez lepení jsou jen další ukázka toho, že lepené materiály v rolích pomalu ustupují. 

Naše nabídka také zahrnuje moderní a oblíbený vinyl click. Tento materiál je nástupce laminátů (plovoučky) a každý rok si nachází čím dále více fanoušků. V sortimentu však najdete pouze materiály od předních evropských výrobců, které jsou 100% zdravotně nezávadné, žádnou Čínu u nás nenajdete. Když už jsme u zdravotně nezávadných materiálů, pak nesmí chybět ani dřevo. Nabídka je však velmi specializovaná a tak u nás najdete jen jednu značku, švédský Kährs je záruka 100% kvality. Se dřevem máme velmi bohaté zkušenosti, jako dobrá reference slouží 150 luxusních bytů na projektu Baarova. 

Součástí nabídky jsou další typy kvalitních materiálů jako ekologické fixace, kvalitní čistící systémy Emco, německý ergonomický nábytek SEDUS

Kromě nabídky podlahovin zajišťujeme profesionální montážní práce včetně řešení všech detailů (pro bytové projekty realizujeme i originální vinylové a dřevěné schodové profily).