Ekologická podlaha Purline Wineo 1000

Co se týče vinylových podlahovin a posledních novinek jsme Vám nedávno přinesli rigidní materiál, tedy Rigid vinyl, který upgraduje umělý materiál na úplný vrchol. Ekologická podlaha Wineo 1000 Purline si už svoje fanoušky našla tento rok se očekává její velký boom.

Purline je bio podlaha bez obsahu pvc, ftalátů a změkčovadel

Purline je zcela inovativní produkt, který se zaměřuje na aspekty jako jsou zdravotní nezávadnost, ekologičnost a praktičnost. Poprvé se setkáváme s produktem, který je 100% vyráběný z obnovitelných surovin a přináší vlastnosti téměř dokonalé podlahy. Tento druh podlahy je díky výrobnímu procesu více podobný přírodnímu linoleu než "umělému" vinylu, užitné vlastnosti z něj však dělají téměř dokonalou podlahu. 

Materiál neobsahuje PVC ani žádná rozpouštědla či změkčovadla jako jsou ftaláty či chlór, místo chemických látek je při výrobě použitý řepkový nebo ricinový olej. Povrch podlahy je díky své konstrukci téměř nezničitelný, tedy při extrémním zatížení nejsou viditelné žádné otisky od nábytku, na povrchu také nejsou vidět žádné změny barevnosti ani od přímého slunečního záření. Povrch je díky své konstrukci 100% hygienický, bez zápachu, zcela bez emisí, vhodný pro alergiky. 

Vyzkoušejte bio podlahu v luxusním XXL formáte lamel

Nově je kolekce rozšířena o XXL formát lamel na HDF konstrukci. V nabídce najdete 10 vybraných dekorů v imitaci dřeva, xxl formát lamel působí velmi luxusně a moderně.