Kobercové čtverce a lamely Balta

Kromě kolekcí kobercových čtverců a lamel pro kanceláře a komerční objekty zařazujeme do našeho sortimentu materiály pro residenční segment, tedy kobercové čtverce a lamely pod označením Balta (výrobce je Modulyss). 

100% polypropylen StainSafe

Všechny kolekce jsou vyráběné z polypropylenového vlákna, které sice není tak pružné jaké polyamid, který se používá při výrobě zátěžových koberců, avšak materiál je příjemný na dotek a povrch vlákna je ošetřený StainSafe ochranou proti zašpinění. Vlákno je upraveno tak, aby skvrny od tekutin zůstaly na povrchu a byly jednoduše odstranitelné i bez použití chemie. 

Smart kolekce i pro základní komerční provoz

Smart kolekce zahrnuje 4 designy (Step, Art, Patch a Linea), které mají třídu zatížení 31, což znamená, že kromě residenčního prostoru je můžeme použít i pro lehce zatěžované objekty jako jsou kanceláře a hotely. Jedná se o ideální řešení pro použití na místo laciných a dnes již nevyhovujících rolí. 

Mix Max lamely 100x25cm

Kolekce koberců Mix Max zahrnuje 4 nové designy (Maple, Oak, Pine a Walnut) v provedení oblíbeného formátu lamel v rozměru 100x25cm. Tyto materiály nabízí ideální řešení pro vytváření neotřelých designů a barevných kombinací. Lamely snižují celkový prořez a jsou vhodné i do malých prostor. Kolekce Maple nabízí 4 dekory v linkovém provedení, což umožňuje vytvářet velmi pěkné designy a kombinace. Kolekce Walnut je luxusní řezaný vlas, který je velmi příjemný na dotek.

Kompletní nabídku najdeze ZDE

V případě zájmu zasílejte své poptávky na dvorakjr@kmd.cz nebo volejte 724 520 203