Kobercové role Balta ITC

Klasické metrážové koberce už delší dobu nevedeme, místo rolí všude do objektů používáme kobercové čtverce Modulyss, které dokonale vyhoví požadavkům moderních budov. V naší nabídce však sortiment kobercových rolí má své místo, jedná se o výrobu individuálních designů pro hotely, divadla, kina a nadstandardní materiály pro residenční a objektové prostory. 

Nabídku rolí bychom rozdělili na 4 kategorie, od krásných koberců s vyšším vlasem pro nadstandardní byty až po výrobu náročných, individuálních designů pro hotely, kina, kasina. 

Amaize - kvalitní polyamid s příměsí kukuřičného vlákna

V nabídce najdete kvalitní materiály spíše pro nadstandardní byty. Řezaný vlas s příměsí kukuřičného vlákna je odolný a jeho hlavní přednost je snadná údržba bez použití chemie. Pokud koberec zašpiníte skvrnami od kafe či vína čištění je snadná záležitost. 

Satino - koberec se vzhledem hedvábí

Další materiály spíše pro nadstandardní byty nebo hotelové pokoje. Řezaný vlas je vyrobený z vysoce odolného polyamidu s úpravou finesse, která přináší luxusní a hedvábný vzhled. 

Arc edition - objektové koberce za výhodné ceny

Arc editon je série objektových koberců pro všechny typy použití. V nabídce najdete jak řadu skladových dekorů, tak možnosti výroby vlastního designu na míru, jedná se především o hotely, kina či kasina. Všechny nabízené materiály jsou vyráběné z vysoce kvalitního polyamidu 6 a mají všechny potřebné parametry pro objekty. 

V případě zájmu zasílejte své poptávky na dvorakjr@kmd.cz nebo volejte 724 520 203