KMD nový showroom

Nově od 5.11. 2018 jsme pro Vás otevřeli nový showroom v pražských Nuslích, který najdete na adrese U Křížku 1402/6. Najdete u nás všechny druhy podlahovin včetně novinek pro podzim 2018. 

Kobercové čtverce MODULYSS

Kompletní kolekce kobercových čtverců/dílců od předního výrobce Modulyss včetně novinek pro konec roku 2018. Ke každé kolekci najdete na showroomu jak katalogy, tak velké čtverce k náhledu a případnému zapůjčení. 

Vinylové podlahy TARKETT

V rámci nabídky hladkých podlahovin spolupracujeme s výrobcem Tarkett. V nabídce máme jak velmi oblíbené materiály pro bytové využití (vinyl click), tak profesionální řešení pro objekty (školy, školky, nemocnice, sklady, výroba) a kanceláře. Nabídka výrobků Tarkett je široká, na showroomu najdete kompletní sadu vzorníků včetně kompletní kolekce velkých dílců ze série volně ložených materiálů iD Square a iD loose lay.

Dřevěné podlahy Kahrs

Když dřevo, tak kvalita. Proto na našem showroomu najdete jen materiály od švédského výrobce Kahrs. Nabídka dekorů je široká, celkem se jedná o více jak 200 vzorů. Na showroomu najdete vybraných 80 dekorů nejprodávanějších vzorů včetně kompletní akce 2018. Nabídka dekorů zahrnuje všechny tloušťky 7,10,14,15 a 20mm. 

Dále u nás najdete další vysoce kvalitní materiály jsou například laminátové podlahy Classen, čistící systémy EMCO a interiéry SEDUS (prémiový kancelářský nábytek).