Vinyl bez lepení Gerflor Xpress 30

Díky úzké spolupráci s evropskými výrobci hladkých podlahovin přinášíme vždy jen to nejlepší, co nenajdete na každém rohu. Nově jsme do sortimentu zařadili vinylové dílce bez lepení Gerflor Xpress 30, které rozšiřují nabídku vysoce kvalitních vinylů pro residenční sektor. 

Gerflor Creation Insight Xpress 30

Tento materiál je poslední generace hladké podlahy bez nutnosti montáže lepením, u této podlahy nenajdete ani zámkový spoj, dílce se instalují snadno za použití fixační technologie na rubové straně. Jedná se o stejný systém jako známe u kobercových čtverců, tedy dílce se nelepí, jen se k podkladu fixují a díky tomu se dají snadno demontovat či vyměnit. 

Kolekce Xpress 30 je první série dílců bez lepení pro residenční sektor. Tloušťka dílce je 4mm a nášlapná vrstva je 0,30mm, třída zatížení je 23/31, což znamená, že materiál je vhodný pro nadstandardní bytovou zátěž a hravě zvládne i lehkou zátěž kancelářskou. Tedy pokud máte domácí kancelář, kde používáte kolečkové židle, můžete bez obav podlahu využívat.

Kolekce Xpress 30 nabízí celkem 14 atraktivních dekorů (9 dekorů v imitaci dřeva a 5 dekorů v imitaci dlažby/kamene). 

Xpress 30 vs vinyl click

Nabízí se otázka jaké výhody má tento materiál oproti klasickému vinylu click. Hlavní výhoda je možnost výměny či demontáže jakéhokoli dílce v ploše bez nutnosti rozebrat část podlahy, čemuž se u vinylu se zámkovým spojem nelze vyhnout. Další výhoda je nejmodernější konstrukce dílce včetně integrované fixace na rubové straně, nemusí se tedy dále používat originální podložky jako tomu je u click materiálů. Dílce sice bez zámkového spoje nejsou 100% vodotěsné, nicméně díky dokonalé konstrukci voda ani vlhkost dílci neuškodí. 

Ke všem nabízeným dekorům máme v sortimentu také originální lišty (výška 58mm). 

Aktuálně tento materiál nabízíme v akční promo ceně 770,- Kč/m2 bez DPH. Více informací najdete v linku Gerflor Xpress 30