Kahrs novinky 2015

Švédský výrobce dřevěných podlahovin Kährs je kromě nejvyšší kvality svých produktů známý také pro umění inovace. I v roce 2015 se najde pár novinek, které Vás jistě okouzlí. 

Kolekce Real - to jsou masivní 3m prkna

Pokud jste fanoušek XL formátů z kolekce Grande určitě se Vám zalíbí také nová série dřeva Real. Poprvé v celé historii je použit na zpracování všech 3 vrstev kvalitní dub. Třívrstvá podlaha je k nerozeznání od masivu, je však díky své konstrukci velmi stabilní. Vybrat si můžete ze 6 dekorů dubu ošetřených přírodním olejem, třídění Country je tentokráte více decentní a nepůsobí tak rustikálním dojmem. Kromě krásných 6 dekorů si můžete vybrat i rozměr lamely - buď klasická prkna 200x25cm nebo XL formát 300x30cm (tloušťka vždy 20mm s nášlapem 6mm). 

ID = nová generace rozměrů dřeva 

Kährs se díky svým zkušenostem stal jedním z největších odborníků na výrobu dřeva vůbec a proto není nouze o novou generaci formátů a způsobů zpracování. Zářným příkladem je kolekce BLOC. V této sérii se nejedná o klasické formáty lamel, setkáváme se zde poprvé se čtverci a obdélníky, které se vzájemně dají kombinovat a tím se vytváří možnost pro zcela individuální designy. 

V nabídce kolekce Bloc jsou 3 dekory klasického dubu (dub bílý, dub šedý a dub přírodní) ošetřené přírodním olejem. Rozměry dílců jsou 30x30cm, 30x60cm a 30x90cm (tloušťka 15mm s nášlapem 4mm). Speciální spoj pero/drážka umožní snadnou montáž do různých tvarů a obrazců. 

Smäland kolekce - návrat do dávné historie

Dalo by se to nazvat něčím jako pocta tomuto kraji nebo návrat domů. Smâland je oblast v jižní části Švédska, která má pro výrobce Kährs historický význam. V roce 1857 zde byla firma založena a první výroba dřevěných podlahovin tak započala z lesů nedaleko města Nybro. Kolekce Smâland nabízí 12 nádherných, rustikálních dekorů dub v provedení povrchové úpravě přírodní olej. Na rozdíl od jiných podobných kolekcí jako Arbusto, Founders a Craftsman (ruční výroba povrchu) jsou tyto podlahy vyráběné pouze pomocí nejmodernější strojové technologie. 

Konec roku 2014 patřil čistým designům - kolekce Capital

Na konci roku 2014 výrobce zařadil do sortimentu nové 3 dekory dubu v provedení třídění City, což je skoro čistá podlaha bez suků. Jedná se o kolekci Capital, kde najdeme tři dekory dubu (bíle mořený, mořený do šeda a klasický dub) v provedení 1 lamela (prkno). Všechny tři dekory lze objednat jak v provedení olejovaného, tak lakovaného povrchu. Pokud máte rádi čistý vzhled dřeva, pak je takto kolekce přímo pro Vás. Aktuálně nabízíme na kolekci Capital akční slevu, více informací najdete ZDE