Kobercové čtverce Modulyss Pure Air100

Kolekce Pure Air100 je speciální projekt Modulyssu. Co je hlavní myšlenka tohoto materiálu, který opět posune hranice objektových koberců dále?  

Více jak 85% života strávíme uvnitř nějaké budovy, zde pak dýcháme vzduch, který obsahuje různé částice prachu, bakterií a dalších škodlivých látek, který celkově zhoršují naše zdraví. Koncentrace těchto jemných částic je uvnitř více jak 10x větší než venku, uvnitř tak do sebe denně dostaneme dvě polévkové lžíce těchto zdraví škodlivých látek. 

Materiál Pure Air100 spojuje nejmodernější technologie výroby objektových koberců. Vlákno (100% solution dyed Econyl) je tak dokonalé, že dokáže pohltit i ty nejmenší prachové částice, prostředí ve kterém lidé pracují je pak čisté. Oproti hladké podlaze je tento materiál dle testů více jak 10x lepší v pohlcování jemného prachu a nečistot, oproti standardním kolekcím koberců Modulyss je to více jak 2,5x lepší výsledek díky čemuž se Pure Air100 může pyšnit jako první zlatým certifikátem GUI. 

Díky zlatému certifikátu pro snižování jemného prachu ve vzduchu je tento materiál vhodný především pro objektové prostory, kde se vyskytuje větší množství lidí. Od standardních kanceláří přes školy, hotely či nemocnice a různé další veřejné budovy.

Kolekce Pure Air100 je v doproučené ceně 990,- Kč/m2 bez DPH a lze objednat ze sedmi barevných variant. Link na přesměrování je ZDE

Prezentace Pure Air100 - video

Katalog ke kolekci Pure Air100 ke stažení ZDE