Modulyss - novinky 2015

Naše společnost s belgickým Modulyssem spolupracuje již od roku 1997 a právě v loňském roce 2014 jsme poprvé překročili magickou hranici prodaných 100.000m2 kobercových čtverců za rok. Řadíme se tak mezi největší dodavatele kobercových čtverců v celé Evropě a nebojíme se tvrdit, že jsme na tyto materiály opravdový specialisté. Více jak 2/3 celého objemu tvoří materiály včetně realizací a tak jsme schopni reagovat i na ty nejnáročnější přání, které klient může vyslovit. 

Kobercové čtverce se v posledních letech staly nedílnou součástí všech nových komerčních prostor a tak není divu, že výrobce Modulyss opět rozšiřuje svoji nabídku kvalitních materiálů o další velmi atraktivní designy. Pro rok 2015 máme řadu novinek, které ještě více prodej kobercových čtverců nejen pro komerční prostory podpoří. 

Největší novinka z produkce Modulyssu je pak kolekce Pure Air100, což je zcela revoluční materiál, v samostatném článku najdete podrobné informace, link ZDE

Rozšíření oblíbené kolekce First 

Pouhé dva roky stačily kolekci First, aby zcela ovládla žebříček prodejnosti v celé Evropě a tak v roce 2015 výrobce rozšiřuje nabídku na celkem 22 dekorů. Tento klasický, standardní koberec budeme i nadále prosazovat do projektů a samozřejmě materiál budeme nabízet ve vybraných dekorech ihned skladem.

Alpha pro projekty nad 500m2

Pokud bude požadavek na ještě výhodnější cenu než jakou nabízíme u kolekce First, pak přichází na řadu Alpha. Kolekce nabídne celkem 14 dekorů, které jsou designově odlišné od všech klasických standardů, které nabízíme. Tento materiál lze bez problémů nabízet i do projektů, jedná se o 100% polyamid solution dyed s gramáží 500g/m2 (třída zátěže 33, reakce na oheň Bfl-s1), Alphu však nabízíme jen pro projekty nad 500m2.

Rozšíření materiálů UP o další atraktivní design 

V naší nabídce můžete najít kolekce Line-Up, Round-Up a Shine-Up, jedná se o nadstandardní materiály v designu linek (Round-Up lehký melír). Nová kolekce Mark-Up je pouze reakcí výrobce na požadavky klientů, kteří se čím dále více ptají po možnosti kombinace designů s korporátními barvami. Mark-Up tak nabízí 6 známých dekorů, které jsou obohaceny o barevné linky. 

DSGN (design) přináší 3 zcela exklusivní kolekce

Na konci roku 2014 jsme společně s Modulyssem rozšířili nabídku čtverců o další atraktivní design, který se jako první začal vyrábět na nové lince. Kolekce First Blocks přinesla další zajímavý vzor a ukázala, kam se v budoucnu určí směr těchto kvalitních materiálů. Nově díky nejmodernější technologii přináší Modulyss další tři nové designy. Série DSGN (design) nabídne tři atraktivní vzory, kde se naplno využije potenciál nové výrobní linky, která je schopná vyrobit jakýkoli design. 

V sériích Cloud, Tweed a Track najdete celkem 36 dekorů (1 série 12 dekorů - lze vzájemně kombinovat). Nejedná se klasický linkový design, ale o velmi exklusivní vzory, které lze instalovat bez nutnosti držet směr jednotlivého čtverce. Tento způsob velmi usnadňuje čas pro montáž a samozřejmě vytváří zcela indivuální výsledek.