V rámci nabídky hladkých podlahovin přinášíme kompletní sortiment od renomovaného výrobce Tarkett. V nabídce najdete různé druhy vysoce kvalitních materiálů pro všechny objekty (nemocnice, školy, prodejny/obchody, domovy pro seniory, kanceláře, hotely či výrobní prostory).

Materiály Tarkett splňují ty nejpřísnější normy, jsou 100% vyráběny v rámci EU a mají "dokonalé" povrchové úpravy bez nutnosti dalšího ošetření. Samozřejmě se jedná o technologii výroby bez použití ftalátů a další nebezpečné chemie, výroby jsou 100% zdravotně nezávadné.  

Tarkett kompletní sortiment hladkých podlahovin

Fantastické materiály Tarkett iD Square a iD loose lay

Jelikož se specializujeme převážně na kancelářské interiéry, pak v naší nabídce nesmí chybět materiál vinylů bez lepení. Jedná se o moderní systém hladké podlahy, kdy se instalace dílců provádí stejně jako u kobercových čtverců, tedy montáž bez lepení, pouze fixace a možnost snadné výměny či demontáže. Materiál iD Square nabízí širokou škálu dekorů dlažby a kamene, což dále rozšiřuje kolekce iD loose lay o lamely v dřevěných dekorech. Dneska tedy již není potřeba hladké podlahy lepit na připravený podklad, zdvojené podlahy, dlažby či další podklady nejsou žádný problém. 

Vinylové dílce bez lepení Tarkett iD a další

*V případě zájmu zasílejte své poptávky na dvorakjr@kmd.cz nebo volejte 724 520 203