V rámci nabídky hladkých podlahovin přinášíme kompletní sortiment od renomovaného výrobce Tarkett. V nabídce najdete různé druhy vysoce kvalitních materiálů pro všechny objekty (nemocnice, školy, prodejny/obchody, domovy pro seniory, kanceláře, hotely či výrobní prostory).

Materiály Tarkett splňují ty nejpřísnější normy, jsou 100% vyráběny v rámci EU a mají "dokonalé" povrchové úpravy bez nutnosti dalšího ošetření. Samozřejmě se jedná o technologii výroby bez použití ftalátů a další nebezpečné chemie, výroby jsou 100% zdravotně nezávadné.  

Tarkett kompletní sortiment hladkých podlahovin

Přírodní linoleum Veneto XF2 - 2,5mm

Přírodní linoleum se v posledních letech stalo jednou z nejprodávanějších podlahovin vůbec a to díky svým nezaměnitelným vlastnostem jako jsou 100% zdravotní nezávadnost, hygieničnost a snadná údržba. Tento materiál se používá hlavně ve zdravotnictví a školství. Zde link pro výběr dekorů (v nabídce aktuálně 72 barev)

Heterogenní zátěžové vinyly Acczent Excellence 80 a Evolution

Zátěžové vinyly jsou v poslední době opět na vrcholu a to díky zájmu o vysoce kvalitní materiály včetně širokého výběru designů. Kolekce Acczent Excellence 80 a Acczent Evolution splňují ty nejpřísnější normy z hlediska kvality a díky výběru z více jak 180 dekorů si na své přijde každý. Opět se jedná o technologii výroby bez použití ftalátů a další nebezpečné chemie včetně profesionální povrchové úpravy. Všechny nabízené dekory je možno objednat v provedení akustik (označení Tapiflex). 

Zde linky obou kolekcí Acczent Excellence 80 a Acczent Evolution

*v sekci ceníky najdete kompletní nabídku materiálů Tarkett včetně cen pro rok 2017

*V případě zájmu zasílejte své poptávky na dvorakjr@kmd.cz nebo volejte 724 520 203